Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Kuchyně VALERIA 260 bílá/černý metalic

Moderní kuchyně VALERIA. Korpus a sokl je vyroben z velmi kvalitního lamina bílé barvy, ozvláštněn 3D strukturou. Dvířka jsou pak z MDF (středně tvrdá dřevovláknitá deska) ohraničené ABS páskou. Barevné provedení je černá a bílý metalic.

8 124,-
6 714,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: VER-VAL-CBM260-BCM
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Podrobný popis produktu Kuchyně VALERIA 260 bílá/černý metalic

Moderní pěkná kuchyně VALERIA. Korpus a sokl je vyroben z velmi kvalitního lamina bílé barvy, ozvláštněn 3D strukturou. Dvířka jsou pak z MDF (středně tvrdá dřevovláknitá deska) ohraničené ABS páskou. Barevné provedení je černá a bílý metalic. Spodní skříňky jsou ustaveny na nastavitelných nožkách. V ceně kuchyně je přední sokl, boční sokly je možné doobjednat. Dřez, digestoř, pracovní deska a spotřebiče nejsou součástí kuchyně. Skříňky lze poskládat v různém pořadí, tudíž si kuchyni můžete sami sestavit dle svých možností a představ.

Kuchyň je složena ze spodních skříněk – výška 82 cm x hloubka 48 cm x šířka:

-Dvoudveřová skříňka pod dřez- 80 cm

-Skříňka se třemi zásuvkami- 60 cm

-Dvoudveřová skříňka– 60 cm

A dále z vrchních skříněk – výška 72 cm (nad digestoří 35,8 cm) x hloubka 32 cm x šířka:

-Výklopná vitrína (černá) – 2x 60 cm

-Dvoudveřová skříňka – 80 cm

-Výklopní skříňka (1x černá + 1x bílá) – 3x 60 cm

Dřez a pracovní deska je možno doobjednat. Kuchyň je dodávána v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: bílá/černý metalic
hloubka: 48/32
hmotnost: 150
materiál: LTD (lamino), MDF
Místnost: kuchyně
šířka: 260
výška: 82/72
Základní barva: Bílá

Doplňkové produkty

Kategorie produktu: Kuchyně VALERIA 260 bílá/černý metalic

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist