Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Kuchyně TECHNO 200 oranžová metalic

Moderní pěkná kuchyně TECHNO 200. Korpus a sokl je vyroben z velmi kvalitního lamina bílé barvy, ozvláštněn 3D strukturou. Dvířka jsou pak z MDF (středně tvrdá dřevovláknitá deska) ohraničené ABS páskou. Barevné provedení dvířek je oranžový metalic.

5 576,-
4 608,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: VER-TEC-T200-BOM
Dodací lhůta do týdne

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (3)
Podrobný popis produktu Kuchyně TECHNO 200 oranžová metalic

Moderní pěkná kuchyně TECHNO 200. Korpus a sokl je vyroben z velmi kvalitního lamina bílé barvy, ozvláštněn 3D strukturou. Dvířka jsou pak z MDF (středně tvrdá dřevovláknitá deska) ohraničené ABS páskou. Barevné provedení dvířek je oranžový metalic. Spodní skříňky jsou ustaveny na nastavitelných nožkách, nahoře je umístěn originální obrázek. V ceně kuchyně je přední sokl, boční sokly je možné doobjednat. Dřez, digestoř a spotřebiče nejsou součástí kuchyně. Skříňky lze poskládat v různém pořadí, tudíž si kuchyni můžete sami sestavit dle svých možností a představ.

Kuchyň je složena ze spodních skříněk – výška 82 cm x hloubka 48 cm x šířka:

- Dvoudveřová skříňka pod dřez – 80 cm

- Skříňka se třemi zásuvkami - 60 cm

A dále z vrchních skříněk – výška 72 cm (nad digestoří 35,8 cm) x hloubka 32 cm x šířka:

- Dvoudveřová skříňka – 80 cm

- Dvoudveřová vitrína – 60 cm

- Skříňka nad digestoř – 60 cm

Dřez či pracovní desku je možné doobjednat. Kuchyně je dodávána v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: bílá/oranžová
hloubka: 48/32
hmotnost: 140
materiál: LTD (lamino), MDF
Místnost: kuchyně
šířka: 200
výška: 82/72
Základní barva: Bílá

Doplňkové produkty

Obdobné produkty k produktu Kuchyně TECHNO 200 oranžová metalic

Kategorie produktu: Kuchyně TECHNO 200 oranžová metalic

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist