Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Kuchyně ROMINA vzor rohová

Moderní kuchyně, která vnese do Vašeho interiéru lehkost a eleganci. Tato kuchyně je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí, popřípadě další doobjednat.

28 990,-
23 959,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: JAR-ROM-310X130-ROH
Dodací lhůta 6-8 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Kuchyně ROMINA vzor rohová

Moderní kuchyně, která vnese do Vašeho interiéru lehkost a eleganci. Tato kuchyně je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí, popřípadě další doobjednat. To Vám umožní sestavit si kuchyni podle svých vlastních představ. Korpus je vyroben z LTD v barvě dub sonoma, dvířka jsou z MDF v barvě San Remo tmavé. Pracovní deska není v ceně, je třeba dokoupit.

Sestava se skládá ze:

spodních skříněk - výška 82, hloubka 44, šířka: - skříňka o šířce 80 cm, se 3 zásuvkami - D80s3 (metalbox) - skříňka o šířce 60 cm, se 3 zásuvkami - D60s3 (metalbox) - skříňka o šířce 80 cm, 2 dvířka - D80 - skříňka rohová pod dřez - DRP/SKOS/ZL - skříňka o šířce 40 cm - D40

horních závěsných skříněk - výška 72 cm, hloubka 30 cm, šířka: - skříňka o šířce 40 cm,1 dvířka - W40 - 2x skříňka o šířce 30 cm,1 dvířka - W30 - skříňka o šířce 60 cm, výklopná - W60/OKAP/SP (plná + sklo) - 2x skříňka o šířce 80 cm, výklopná - W80/OKAP/SP (plná + sklo) - skříňka o šířce 60 cm, rohová - WR60 V horní skříňce je jedna polička.

Dvířka u vitrín jsou vyklápěcí nahoru a mají plynové písty. Kovové úchyty jsou v barvě satén. Zásuvky obsahují systém metlabox. Spotřebiče, dřez, digestoř a osvětlení v ceně nejsou. Dodáváme v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: San Remo tmavé/ dub sonoma
hloubka: 44/30
hmotnost: 210
materiál: LTD (lamino), MDF
Místnost: kuchyně
výška: 82/72
Základní barva: Dub sonoma

Kategorie produktu: Kuchyně ROMINA vzor rohová

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist