Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Kuchyně PREMIUM 260 hruška

Moderní kuchyně PREMIUM 260 v barvě hruška, skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí.

15 033,-
12 424,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: JAR-PRE-260-HRU
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (3)
Podrobný popis produktu Kuchyně PREMIUM 260 hruška

Moderní kuchyně, která patří mezi nejlevnější na trhu. Tato kuchyně je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí, což vám umožní si sestavit kuchyni podle svých představ. Pracovní deska je v barvě hruška, která je dělená podle velikosti spodních dvířek ( kromě skříňky na dřez ). Dvířka i korpus jsou také v barvě hruška.

Sestava se skládá ze:

 spodních skříněk - výška 82, hloubka 44, šířka 80/40/60/80 cm a

vrchních skříněk - výška 72, nad digestoří 30 cm, hloubka 30, šířka 80/40/60/80 cm. Pracovní deska je v ceně. Spotřebiče, dřez a digestoř v ceně nejsou.

V nabídce napravo nabízíme i velikost 240 cm, další typizované kuchyně 260 cm nebo možnost doobjednání dřezu. Dodáváme v demontovaném stavu.


Technické parametry
hloubka: 44/30
hmotnost: 150
materiál: LTD (lamino), MDF
Místnost: kuchyně
šířka: 260
Výbava: pracovní deska
výška: 82/72
Základní barva: Hruška

Obdobné produkty k produktu Kuchyně PREMIUM 260 hruška

Kuchyně FALA 260


15 190,- Kč

Kuchyně ROMINA 260


15 290,- Kč

Kuchyně MERLIN 260


24 569,- Kč

Kuchyně PETRA 260


18 718,- Kč

Kategorie produktu: Kuchyně PREMIUM 260 hruška

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist