Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Kuchyně NAĎA 260 cm hruška

Elegantní kuchyně moderního vzhledu za přijatelnou cenu. Skříňky lze poskládat libovolně, případně další doobjednat, takže si můžete vytvořit sestavu podle vlastních představ. Délka typizované kuchyňské linky je 260 cm.

12 940,-
10 694,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (4)
Podrobný popis produktu Kuchyně NAĎA 260 cm hruška

Elegantní kuchyně moderního vzhledu za přijatelnou cenu. Skříňky lze poskládat libovolně, případně další doobjednat, takže si můžete vytvořit sestavu podle vlastních představ. Délka typizované kuchyňské linky je 260 cm. Tato kuchyňská linka je dostupná ve dvou variantách - celá v barvě hruška nebo dvířka v barvě vanilka s korpusem a pracovní deskou v barvě olše. Pracovní deska je v ceně. Deska je dělena podle velikosti spodních dvířek. Vitríny mají sklo s páskami a klasické otvírání do stran.

Sestava se skládá ze spodních skříněk - výška 82 cm, hloubka 45 cm, šířka 80/40/80/60 cm a vrchních skříněk - výška 72 cm, nad digestoří 36 cm, hloubka 28 cm, šířka 80/40/80/60 cm.  

Kovové úchyty jsou součástí balení. Spotřebiče, digestoř ani dřez nejsou v ceně. Dřez je možné doobjednat. Sestava je dodávána v demontu. Součástí našeho sortimentu je i kuchyně NAĎA v provedení olše. Kuchyň lze zakoupit i v typizované délce 240 a 200 cm.


Technické parametry
barva: hruška
hmotnost v kg: 150
materiál: kuchyně: MDF
materiál: úchyty: kov
šířka v cm: 260

Obdobné produkty k produktu Kuchyně NAĎA 260 cm hruška

Kategorie produktu: Kuchyně NAĎA 260 cm hruška

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist