Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Kuchyně MORENO 260 picard

Moderní a levná kuchyně, která má dvířka v barvě dub picard v kombinaci s šedou lávou. Pracovní deska je v ceně.

13 985,-
11 558,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: STR-MOR-260-DUB
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (5)
Podrobný popis produktu Kuchyně MORENO 260 picard

Moderní a levná kuchyně. Tato kuchyně je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí. To vám umožní si sestavit kuchyni podle svých představ. Korpus je v bílé barvě, sokl v barvě šedá láva a pracovní deska v barvě petra béžová, která je dělená podle velikosti spodních dvířek 80, 60 a 40 cm (kromě skříňky na dřez). Dvířka jsou v barvě dub picard v kombinaci s šedou lávou. Pracovní deska je v ceně. Sklo ve vitríně je s páskami a vitrína má výklopné otvírání nahoru. Spotřebiče, dřez a digestoř v ceně nejsou.

Sestava se skládá ze:

spodních skříněk

výška 82 cm, hloubka 45 cm, šířka: 1x 80 cm skříňka pod dřez se záslepkou bez pracovní desky (záslepka = falešná zásuvka), 1x 80 cm skříňka s 1 zásuvkou, 1x 60 cm skříňka s 1 zásuvkou, 1x 40 cm skříňka 

vrchních skříněk

výška 58 cm, hloubka 29 cm, šířka: 1x 80 cm skříňka, 1x 80 cm skříňka s odkapávačem, 1x 100 cm vitrína s policí a výklopem otvíraným nahoru. (obrázek je ilustrativní, přesné rozložení skříněk na perokresbě pod ním).

V naší nabídce nabízíme i další varianty této kuchyně. Dodáváme v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: dub picard/šedá
hloubka: 45/29
hmotnost: 150
materiál: LTD (lamino)
Místnost: kuchyně
šířka: 260
výška: 82/58
Základní barva: Dub

Kategorie produktu: Kuchyně MORENO 260 picard

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist