Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Kuchyně MODO 260 vintage marine/bílý lesk

Luxusní kuchyně MODO 260 je zhotovena z velice kvalitního lamina, jež je ohraničeno ABS páskou. Korpus a sokl jsou v barevném provedení bílá, dvířka pak v bílém lesku, který je zkombinovaný s imitací dřeva vintage marine. Skříňky lze poskládat v libovolném pořadí, což umožní poskládat si kuchyni dle svých možností a představ. V ceně nejsou zahrnuty spotřebiče, dřez a digestoř.

11 750,-
9 711,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: UFC-MODO-260-VM-WG
Dodací lhůta do týdne

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (3)
Podrobný popis produktu Kuchyně MODO 260 vintage marine/bílý lesk

Luxusní kuchyně MODO 260 je zhotovena z velice kvalitního lamina, jež je ohraničeno ABS páskou. Korpus a sokl jsou v barevném provedení bílá, dvířka pak v bílém lesku, který je zkombinovaný s imitací dřeva vintage marine. Skříňky lze poskládat v libovolném pořadí, což umožní poskládat si kuchyni dle svých možností a představ. V ceně nejsou zahrnuty spotřebiče, dřez a digestoř.

Sestava je složena ze: Spodní skříňky-výška 84 s PD cm, hloubka 50 cm a šířka:

-80 cm skříňka s dvířky a otevřenou policí

-60 cm skříňka se třemi zásuvkami s PD

-40 cm skříňka s dvířky s PD

-80 cm skříňka s dvěma dvířky pod dřez bez PD

Vrchní skříňky- výška 70 cm, hloubka 30 cm a šířka:

-80 cm 2-dvířka výklopné

-60 cm 1-dvířka výklopné

-40 cm 1-dveřová skříňka

- 80 cm jedny dvířka výklopné a otevřené police

Pracovní deska je dělená podle spodních skříněk (skříňka pod dřez není pracovní deskou vybavena) v barvě sangha wenge. Chromové úchyty ozvláštní celkový vzhled. K této sestavě lze dokoupit také dřez. Skříňky nelze zakoupit jednotlivě, kuchyň je prodávána jako celek. Dodání v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: marine/bílý lesk
hloubka: 50/30
hmotnost: 150
materiál: LTD (lamino)
Místnost: kuchyně
šířka: 260
výška: 84/70
Základní barva: Bílá

Obdobné produkty k produktu Kuchyně MODO 260 vintage marine/bílý lesk

Kuchyně FALA 260


14 563,- Kč

Kuchyně MERLIN 260


23 559,- Kč

Kategorie produktu: Kuchyně MODO 260 vintage marine/bílý lesk

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist