Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Kuchyně LIMED 240

Moderní a levná kuchyně. Tato kuchyně je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí, popřípadě další doobjednat. To vám umožní si sestavit kuchyni podle svých představ.

8 418,-
6 957,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: LEM-LIM-240-LWM
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Podrobný popis produktu Kuchyně LIMED 240

Moderní a levná kuchyně. Tato kuchyně je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí, popřípadě další doobjednat. To vám umožní si sestavit kuchyni podle svých představ. Korpus i sokl jsou barvy limed wood, pracovní deska 28 mm ( barva mramor de Mazi ) je dělená podle velikosti spodních dvířek 60 a 40 cm ( kromě skříňky na dřez ). Dvířka jsou vyrobená z kvalitní LTD, spodní dvířka jsou v barvě Merapi, horní skříňky v barvě Limed wood. Pracovní deska je v ceně. Spotřebiče, dřez a digestoř v ceně nejsou.

Sestava se skládá ze:

spodních skříněk - výška 82 cm, hloubka 52 cm ( s PD 60 cm ), šířka: - 80 cm

skříňka pod dřez bez PD - 60 cm, skříňka dvoudveřová - 40 cm, skříňka se 4 zásuvkami a

vrchních skříněk - výška 60 cm, nad digestoří 40 cm, hloubka 31 cm, šířka: - 80 cm

vitrína dvou-vyklop ( plná + sklo ) - 60 cm, skříňka dvoudveřová - 40 cm, skříňka jednodveřová - 60 cm skříňka nad digestoř s vyklápěním otvíraným nahoru. Dvířka jsou hraněné ABS páskou 2 mm.

Možnost doobjednání dřezu. Dodáváme v demontovaném stavu.


Technické parametry
hloubka: 52/31
hmotnost: 140
materiál: LTD (lamino)
Místnost: kuchyně
šířka: 240
výška: 82/60
Základní barva: Hnědá

Obdobné produkty k produktu Kuchyně LIMED 240

Kuchyně FALA 240


10 339,- Kč

Kuchyně FALA 260


14 563,- Kč

Kuchyně MERLIN 240


19 737,- Kč

Kuchyně MERLIN 260


23 559,- Kč

Kategorie produktu: Kuchyně LIMED 240

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist