Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Kuchyně GOBI 260 dub sonoma/popel

Praktická kuchyně GOBI 260 v barvě dub sonoma/popel vyrobená z kvalitního lamina.

11 470,-
9 479,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: JAR-GOBI-260-PO/SO
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Kuchyně GOBI 260 dub sonoma/popel

Praktická kuchyně GOBI 260 v barvě dub sonoma/popel vyrobená z kvalitního lamina. Tato kuchyně je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí. Korpus i sokl jsou v barvě popel, spodní i vrchní dvířka v barvě dub sonoma.

Sestava se skládá ze:

spodních skříněk - výška 82, hloubka 44, šířka 1x 40 2x 80 a 1x 60 cm

vrchních skříněk - výška 72, hloubka 30, šířka 1x 40 2x 80 a 1x 60 cm.

Pracovní deska v barvě popel je v ceně a je dělená podle spodních skříněk 40, 80 a 60 cm (kromě skříňky pod dřez). Úchyty jsou plastové saténové barvy (tmavě šedá). Dodáváme v demontovaném stavu.

Tuto kuchyni si lze zakoupit také v typizovaném rozměru 240 cm nebo si ji poskládat na míru viz. obdobné produkty.


Technické parametry
hloubka: 44/30
hmotnost: 140
materiál: LTD (lamino)
Místnost: kuchyně
šířka: 260
výška: 82/72
Základní barva: Dub sonoma

Kategorie produktu: Kuchyně GOBI 260 dub sonoma/popel

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist