Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Kuchyně FRESH douglaska/hnědá - vlastní sestava

Velice zajímavě řešená kuchyně je vyrobená z kvalitní laminované dřevotřísky, jejíž korpus je vyroben v barvě šedá platina a dvířka jsou v barvě bělená douglaska v kombinaci s hnědou.

1,-
1,-bez DPH
Katalogové číslo: STR-FRESH-DB-SET
Dodací lhůta 4 - 6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Kuchyně FRESH douglaska/hnědá - vlastní sestava

Velice zajímavě řešená kuchyně, kterou si poskládáte dle Vašich představ. Kuchyně je vyrobená z kvalitní laminované dřevotřísky, jejíž korpus je vyroben v barvě šedá patina a dvířka jsou v barvě bělená douglaska v kombinaci s hnědou.

Rozměry:

- horní skříňky mají výšku 72, 92 a 56 cm, hloubka 29 cm

- dolní skříňky mají výšku 85 cm ( včetně pracovní desky ), hloubka 45 cm

Úchyty jsou kovové reling v barvě chróm. Kování kuchyně má systém tichého dovírání. Sklo ve vitrínách je matné Satinato. Spodní skříňky obsahují montážní nožky. Skříňky neobsahují pracovní desku v ceně, tu je třeba doobjednat.

Skříňky dodáváme v demontovaném stavu.


Technické parametry
barva: douglaska/hnědá

Navolte si vlastní sestavu

  počet název varianta cena/kus cena
  WS60GRF2/72 dvojitá výklopná vitrína FRESH D/B
WS60GRF2/72 dvojitá výklopná vitrína FRESH D/B

Velice zajímavě řešená kuchyňská linka vyrobená z laminované dřevotřísky. Kuchyně vyniká svým barevným provedením, kdy je korpus šedé platinové barvy a dvířka jsou v barvě bělená douglaska v kombinaci s hnědou.

Rozměry skříňky - šířka 60 cm, výška 72 cm, hloubka 28,8 cm. Úchyty jsou kovové relingové. Dvířka jsou výklopná pomocí plynových pístů s otvíráním nahoru. Sklo ve vitríně je matné.

V naší nabídce naleznete další výběr skříněk k sestavení celé kuchyně.


Technické parametry
Barva detailně: douglaska/hnědá
hloubka: 29
hmotnost: 20
materiál: LTD (lamino)
Místnost: kuchyně
šířka: 60
výška: 72
Základní barva: Šedá
1 040,- Kč1 040,- Kč
  Celková cena 1 040,- Kč
859,- Kč bez DPH

Kategorie produktu: Kuchyně FRESH douglaska/hnědá - vlastní sestava

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist