Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Kuchyně COSTA RICA 260 zebra grafit

Moderní kuchyně je vyrobena v kombinaci kvalitní laminované dřevotřísky a dřevovláknité desky v barvě šedý popel a zebra grafit v lesku.

15 560,-
12 860,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: JAR-COSR-260-ZEB
Dodací lhůta 6-8 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Kuchyně COSTA RICA 260 zebra grafit

Moderní kuchyně, která je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí, což Vám umožní si sestavit kuchyni podle svých představ. Korpus je vyrobená z kvalitní laminované dřevotřísky (LTD) v barvě popelové, dvířka jsou vyrobeny z dřevovláknité desky (MDF) v barvě zebra grafit v lesku. Vrchní skříňky mají okrasnou dřevěnou lištu. Spodní skříňky mají chromové nožky.

Sestava se skládá ze spodních skříněk - výška 82, hloubka 44, šířka:

1. 60 cm, 1 dvířka s deskou - D60

2. 60 cm, 1 dvířka s deskou - D60

3. 60 cm, skříňka se 3 zásuvkami - D60s3

4. 80 cm skříňka pod dřez ( bez PD ) - D80

a vrchních skříněk - výška 60, hloubka 30:

1. 60 cm skříňka jednodveřová - W60

2. 60 cm skříňka jednodveřová - W60

3. 60 cm skříňka jednodveřová - W60

4. 80 cm skříňka dvoudveřová - W80

Šířka celé sestavy je 260 cm. Rozložení skříněk naleznete na perokresbě. Úchyty jsou z kovu v saténové úpravě. Pracovní deska dělená podle skříněk v barvě popel je v ceně kromě skříňky na dřez ( 3 x 60 cm ). Spotřebiče, dřez a digestoř v ceně nejsou.

V naší nabídce najdete také další typizované kuchyně nebo možnost doobjednání dřezu. Dodáváme v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: zebra grafit lesk/šedá popelová
hloubka: 44/30
hmotnost: 150
materiál: LTD (lamino), MDF
Místnost: kuchyně
šířka: 260
výška: 82/60
Základní barva: Zebrano

Kategorie produktu: Kuchyně COSTA RICA 260 zebra grafit

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist