Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Kuchyně BIANCA 260 s výklopem

Moderní kuchyně BIANCA 260 s výklopem, skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí.

12 340,-
10 198,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: STR-BLA-260-VYKL
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (4)
Podrobný popis produktu Kuchyně BIANCA 260 s výklopem

Moderní a levná kuchyně. Tato kuchyně je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí. To vám umožní si sestavit kuchyni podle svých představ, popřípadě dokoupit další. Korpus je v bílé barvě, sokl v barvě skořicová akácie a dvířka v barvě skořicová akácie a dub sonoma, pracovní deska v barvě dub balara, která je dělená podle velikosti spodních dvířek 80, 60 a 40 cm ( kromě skříňky na dřez ). Pracovní deska je v ceně. Sklo ve vitríně je s páskami. Spotřebiče, dřez a digestoř v ceně nejsou.

Sestava se skládá ze:

spodních skříněk - výška 82 cm, hloubka 45 cm, šířka: - 80 cm

skříňka pod dřez se záslepkou bez PD ( záslepka = falešná zásuvka ) - 40 cm, skříňka s 1 zásuvkou - 60 cm,  skříňka s 1 zásuvkou - 80 cm, skříňka s 1 zásuvkou a

vrchních skříněk - výška 72 cm, hloubka 29 cm, šířka: - 80 cm

skříňka s odkapávačem - 40 cm, skříňka - 60 cm, skříňka - 80 cm, vitrína - dvojvýklop otvíraný nahoru.

V naší nabídce nabízíme tuto kuchyni i v šířce 240 cm nebo možnost sestavit si ji na míru podle svých představ, další typizované kuchyně 260 cm nebo možnost doobjednání dřezu. Dodáváme v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: dub sonoma/akácie skořicová
hloubka: 45/29
hmotnost: 150
materiál: LTD (lamino)
Místnost: kuchyně
šířka: 260
Výbava: výklop
Vybavení: pracovní deska
výška: 82/72
Základní barva: Akácie

Doplňkové produkty

Kuchyně MERLIN 260


24 520,- Kč

Kuchyně na míru MERLIN


cena od: 320,- Kč

Kuchyně na míru BIANCA


cena od: 798,- Kč

Kuchyně na míru POSNANIA


cena od: 320,- Kč

Kategorie produktu: Kuchyně BIANCA 260 s výklopem

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist