Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Kuchyně BIANCA 240 s výklopem

Moderní a levná kuchyně. Tato kuchyně je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí. To vám umožní si sestavit kuchyni podle svých představ, popřípadě dokoupit další.

9 330,-
7 711,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: STR-BLA-240-VYKL
Dodací lhůta 6-8 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (3)
Podrobný popis produktu Kuchyně BIANCA 240 s výklopem

Moderní a levná kuchyně. Tato kuchyně je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí. To vám umožní si sestavit kuchyni podle svých představ, popřípadě dokoupit další. Korpus je v bílé barvě, sokl v barvě skořicová akácie a dvířka v barvě skořicová akácie a dub sonoma, pracovní deska v barvě dub balara, která je dělená podle velikosti spodních dvířek 40 a 60 cm ( kromě skříňky na dřez ). Pracovní deska je v ceně. Sklo ve vitríně je s páskami. Spotřebiče, dřez a digestoř v ceně nejsou.

Sestava se skládá ze:

spodních skříněk - výška 82 cm, hloubka 45 cm, šířka:

1x 80 cm skříňka pod dřez se záslepkou bez PD (záslepka = falešná zásuvka), 1x 40 cm skříňka s 1 zásuvkou a 1x 60 cm skříňka s 1 zásuvkou

horních skříněk - výška 72 cm, nad digestoří 36 cm, hloubka 29 cm, šířka:

1x 40 cm skříňka, 1x 60 cm skříňka, 1x 80 cm vitrína dvojvýklop otvíraný nahoru a 1x 60 cm skříňka nad digestoř s výklopem otvíraným nahoru.

V naší nabídce nabízíme tuto kuchyni i v šířce 260 cm nebo možnost sestavit si ji na míru podle svých představ, další typizované kuchyně 240 cm nebo možnost doobjednání dřezu. Dodáváme v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: dub sonoma/akácie skořicová
hloubka: 45/29
hmotnost: 140
materiál: LTD (lamino)
Místnost: kuchyně
šířka: 240
výška: 82/72
Základní barva: Akácie

Doplňkové produkty

Kuchyně na míru POSNANIA


cena od: 330,- Kč

Kuchyně na míru BIANCA


cena od: 90,- Kč

Kuchyně na míru GOBI


cena od: 330,- Kč

Kuchyně na míru MERLIN


cena od: 90,- Kč

Kuchyně na míru CHAMONIX


cena od: 310,- Kč

Obdobné produkty k produktu Kuchyně BIANCA 240 s výklopem

Kuchyně MERLIN 240


21 370,- Kč

Kategorie produktu: Kuchyně BIANCA 240 s výklopem

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist