Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Křeslo PAPASAN - světlý med

Komfortní křeslo PAPASAN kruhového tvaru. Ratanové provedení je v barvě světlého medu a je možné si vybrat z barevných dezénů potahových látek.

Základní cena: 3 600,- Kč
2 975,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si materiál a barevné provedení potahové látky čalounění 0,- Změnit variantu
změnit varianty
3 600,-
2 975,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: K008S
Dodací lhůta do 5 dní

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (9)
Podrobný popis produktu Křeslo PAPASAN - světlý med

Komfortní křeslo PAPASAN kruhového tvaru. Ratanové provedení je v barvě světlého medu a je možné si vybrat z barevných dezénů potahových látek. Křeslo dovolí houpavý pohyb dopředu a dozadu. Vhodné do přijímacích prostor, obývacích pokojů, zimních zahrad a všude tam, kde si chcete dopřát relaxaci.

Výrobce RATAN - CLUB.

Technické parametry:

Maximální nosnost 100 kg.

  křeslo
průměr sedáku (v cm) 110
výška sedu (v cm) 48
výška (v cm) 93

 

Varianty produktu: Křeslo PAPASAN - světlý med

Vyberte si materiál a barevné provedení potahové látky čalounění

Kepr

Kepr 101

Kepr 17

Kepr 178

Kepr 3

Kepr 39

Kepr 43

Kepr 44

Kepr 5

L

L 15

L 27

L 28

B

Levandule B10

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist