Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

křeslo CORUNA - ratan - banánový list

Krásné křeslo CORUNA, které je opatřeno područkami a sedákem v bílé barvě. Konstrukce je provedena z ratanu v přírodní barvě a výplet je tvořen ze svazků banánovníkového listu.

3 100,-
2 562,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: S030b
Dodací lhůta do 5 dní

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (3)
Podrobný popis produktu křeslo CORUNA - ratan - banánový list

Krásné křeslo CORUNA, které je opatřeno područkami a sedákem v bílé barvě zaručující maximální pohodlí. Konstrukce je provedena z ratanu v přírodní barvě a výplet je tvořen ze svazků banánovníkového listu. Křeslo je možné zakoupit samostatně nebo v rámci celé soupravy.

Výrobce Ratan - Club.

Technické parametry:

Maximální nosnost 110 Kg.

  křeslo
šířka (v cm) 72
hloubka (v cm) 75
výška opěradla (v cm) 84
hloubka sedu (v cm) 53
šířka sedáku (v cm) 49

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist