Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Křeslo BERGAMO, látky A1

Moderní křeslo BERGAMO je celočalouněné. Nožky křesla jsou ze dřeva, moření si můžete vybrat. Hluboký sedák a vysoká opěrka vytvoří podporu pro nohy a páteř a tím zaručí komfort a pohodlí při sezení. K příjemnějšímu odpočinku přispívá také HR-PUR pěna a vlnovcové pružiny, opěrnou část pak vyplňuje silikon.

8 320,-
6 876,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: WAJ-BERG-FOT.BF-A1
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (4)
Podrobný popis produktu Křeslo BERGAMO, látky A1

Moderní křeslo BERGAMO je celočalouněné. Nožky křesla jsou ze dřeva, moření si můžete vybrat. Hluboký sedák a vysoká opěrka vytvoří podporu pro nohy a páteř a tím zaručí komfort a pohodlí při sezení. K příjemnějšímu odpočinku přispívá také HR-PUR pěna a vlnovcové pružiny, opěrnou část pak vyplňuje silikon. Tato novinka je vyráběna jedním z nejprodávanějších výrobců nábytku Wajnert. Tato kolekce je flexibilní. Nejen rozkládací sedačka, ale také trojsedák, dvojsedák či křesla lze z řady BERGAMO zakoupit. Dále si můžete z modulových částí složit sedací soupravu dle svých možností a představ. Látku k potažení je možné vybírat z látek skupiny A1.


Technické parametry
Barva detailně: na výběr
hloubka: 97
hmotnost: 39
materiál: látka
Místnost: kancelář, obývák
šířka: 93
výška: 104

Obdobné produkty k produktu Křeslo BERGAMO, látky A1

Křeslo TV-8135 BR

Křeslo TV-8135 BR
5 942,- Kč

Křeslo PALERMO


7 958,- Kč

Křeslo SONIA kůže


14 357,- Kč

Křeslo HL-107 WT


2 287,- Kč

Kategorie produktu: Křeslo BERGAMO, látky A1

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist