Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Kovový stůl oválný 160 x 95 cm

Elegantní stůl ovalného tvaru zhotovený z kovu, který pochází z českých dílen.

8 289,-
6 850,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (6)
Podrobný popis produktu Kovový stůl oválný 160 x 95 cm
Elegantní stůl oválného tvaru zhotovený z kovu v klasické černé barvě, který pochází z Českých dílen. Stůl lze využít na zahradách, terasách, restauračních zahradkách či v interiéru. Drátěný nábytek lze snadno sladit s ostatními druhy zahradního nábytku i jinými zahradními doplňky. Ve srovnání s dřevěným nábytkem má značnou výhodou, neboť u něj nehrozí biologická degradace v podobě plísní a škůdcu. Kovový nábytek je odolný vůči nepříznivému počasí (dešti, větru) a snadno se udržuje. Díky své nízké hmotnosti je stůl lehce manipulovatelný a vysoce praktický. Povrch stolu je ošetřen vypalovnou vysoce kvalitní komaxitovou barvou, která jej chrání před korozí. Stůl je vyráběn bez otvoru pro slunečník, který nelze nechat dodělat. 

Technické parametry
barva: černá
délka x šířka x výška v cm: 160 x 95 x 72
délka x šířka x výška v cm: balení: 162 x 10 x 110
hmotnost v kg: balení: 35
materiál: kov

Obdobné produkty k produktu Kovový stůl oválný 160 x 95 cm

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist