Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Kovový stůl ø90 cm

Kovový stůl s průměrem 90 cm. Tmavý.

3 762,-
3 110,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Kovový stůl ø90 cm

Zahradní kovový stůl s průměrem 90 cm

Tento kovový produkt je velice atraktivní, elegatní a působí vzdušným dojmem. Hodí se do zahrad, zimních zahrad, na teräsy, do restaurací apod. Je vhodný do všech typů zahrad, hodí se také ke kovovým plotům. Stůl je nenáročný na údržbu a je voděodolný. Produkt má povrchovou úpravu, vypálením odolnou komaxitovou barvou. Tím se výrobek stává kvalitním a nezeraví. Jedná se o český výrobek, velmi kvalitní, poctivý, maximálně účelný. Z naší široké nabídky si můžete vybrat i židle, které se hodí k tomuto stolu. Stůl neobsahuje otvor na slunečník a otvor nelze ani dodělat.

 


Technické parametry
hloubka v cm: 12,5
hmotnost v kg: 12
materiál: kov
průměr v cm: 90
šířka v cm: 94
výška v cm: 93

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist