Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Kovová židle Savana

Kovová židle Savana, velmi elegantní, odolná, vhodná na zahradu.

2 214,-
1 829,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (4)
Podrobný popis produktu Kovová židle Savana

Kovová židle Savana

Jedná se o kovovou zahradní židli, která je vzhledově atraktivní a elegantní. Je vhodná nejden do zahrad, ale také do zimních zahrad, teras, restaurací, interiérů apod. Kovový nábytek je velmi oblíbený doplněk zahrad, protože lze sladit s barevnámi doplňky, například polstry, anebo se dá sladit s plotem. Kovová židle je z velmi kvalitního materiálu a její předností je, že nevyžaduje přílišnou údržbu. Při znečištění materiálu stačí pouze mýdlový separát, voda a stírací houbička. Nábytek je odolný za každého počasí, aniž by docházelo, ke korozi, plísním, či zhoršení životnosti. Židle má provedenou povrchovou úpravu poplastováním ve fluidu v barvě antracitu. Velkou výhodou těchto židlí je jejich stohovatelnost, která nám ušetří místo při skladování židlí. Objednávka obsahuje 1 židli. Z naší široké nabídky lze vybrat i vhodný stůl, který se bude hodit k této židli.


  Technické parametry
  hloubka v cm: 43,5
  hmotnost v kg: 7
  materiál: kov
  šířka v cm: 56
  výška v cm: 95

  Obdobné produkty k produktu Kovová židle Savana

  Co bude po odeslání objednávky

  1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

  2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

  3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

  4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

  5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

  6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


  Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

  Nábytek podle druhu
  Nábytek podle místností
  Informace

  TOPlist