Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Kovová židle Sága dvojitá

Kvalitní kovová židle - Sága dvojitá, kvalitní.

3 003,-
2 482,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (3)
Podrobný popis produktu Kovová židle Sága dvojitá

Kovová židle Sága dvojitá

Tato dvojítá židle je vhodná na zahrady, terasy,do hotelů, zimních zahrad apod. Její kovový vhzhled působí velmi jednoduše, vzdušně a atraktivně. Kovový nábytek se stává stále více používaným v zahradách. Lze kombinovat s různými doplňky a polstry a může se také hodit k plotu zahrady.Židle je snadná pro údržbu, nepodléhá korozi, je voděodolná a velmi kvalitní. Může se používat za každého počasí.Povrch židle je upraven tepelně kvalitní komaxitovou barvou, která brání korozi.Jedná se o moderní a praktický český výrobek. Dvojitá židle se snadno stohuje, což vám může šetřit místo, pokud židle právě nepoužíváte. Objednávka obsahuje 1 ks židle. Z naší široké nabídky lze také vybrat vhodný stůl k této židli.

 


Technické parametry
hloubka v cm: 45
hmotnost v kg: 10
materiál: kov
šířka v cm: 106
výška v cm: 88

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist