Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Kovová židle Iris

Zajímavě tvarovaná zahradní židle zhotovená z kovového materiálu v antracitové barvě.

1 499,-
1 239,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Kovová židle Iris

Zajímavě tvarovaná zahradní židle zhotovená z kovového materiálu v antracitovém barevném provedení, kterou lze využít na zahradách, terasách, restauračních zahrádkách i v interiéru. Židle je na povrchu ošetřena poplastováním ve fluidu, což ji chrání před korozí a umožňuje nábytek zanechat na dešti. Kovový nábytek lze snadno sladit s ostatními druhy zahradního nábytku i jinými zahradními doplňky. Ve srovnání s dřevěným nábytkem má značnou výhodou, neboť u něj nehrozí biologická degradace v podobě plísní a škůdcu. Židle lze stohovat, což napomáhá jejich skladování na malém prostoru.


  Technické parametry
  hmotnost v kg: 5,5
  materiál: kov
  šířka x hloubka x výška v cm: 54,5 x 42 x 74

  Obdobné produkty k produktu Kovová židle Iris

  Co bude po odeslání objednávky

  1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

  2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

  3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

  4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

  5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

  6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


  Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

  Nábytek podle druhu
  Nábytek podle místností
  Informace

  TOPlist