Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Koupelnová sestava PIRELLI duglaska bělená

Moderní koupelnová sestava PIRELLI je zhotovena z kvalitního lamina s kvalitním kováním BLUM. Barevné provedení korpusu je duglaska bělená, pracovní deska je pak v bílém lesku. Souprava je složena ze 4 dílů a obsahuje i umyvadlo Lucia 80.

13 573,-
11 217,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: STR-PIR-SET-DB
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Koupelnová sestava PIRELLI duglaska bělená

Moderní koupelnová sestava PIRELLI je zhotovena z kvalitního lamina s kvalitním kováním BLUM. Barevné provedení korpusu je duglaska bělená, pracovní deska je pak v bílém lesku. Souprava je složena ze 4 dílů: skříňka pod umyvadlo se zásuvkou (79,5 x 65 x 45,4 cm) s umyvadlem Lucia 80 bez vodovodní baterie, spodní skříňka s pracovní deskou (40 x 70 x 33,7 cm), spodní skříňka SL (40 x 136 x 33,7 cm) a horní skříňku se zrcadlem (70 x 73,4 x 19 cm). Nad zrcadlo lze dokoupit také osvětlení SIMETO. Díly lze zakoupit také zvlášť, dle Vašeho vkusu a potřeby.


Technické parametry
Barva detailně: duglaska bělená
hmotnost: 50
materiál: LTD (lamino)
Místnost: koupelna
Základní barva: Borovice

Doplňkové produkty

Dotazy na výrobek: Koupelnová sestava PIRELLI duglaska bělená

Dobrý den, mám zájem o koupelnu Pirelli - je součástí i umyvadlo? Popř. jaké šíře? Děkuji za info. Alena Horáčková
Dobrý den paní Horáčková, umyvadlo Lucia (bez baterie), vyobrazené na doplňkové fotografii je součástí koupelnové sestavy. Rozměry umyvadla jsou 80x48 cm. S pozdravem Ivo Vozník

Kategorie produktu: Koupelnová sestava PIRELLI duglaska bělená

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist