Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Koupelnová sestava CORAL antracit

Moderní koupelnová sestava CORAL. Korpusy koupelny jsou zhotoveny z kvalitní LTD (lamino), dvířka pak z MDF (středně tvrdá dřevovláknitá deska). Vše, včetně pracovní desky, je lakované barvou antracit. Tato koupelnová sestava je složena z pěti dílů.

9 124,-
7 540,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: STR-KOR-SET-ANT
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Koupelnová sestava CORAL antracit

Moderní koupelnová sestava CORAL. Korpusy koupelny jsou zhotoveny z kvalitní LTD (lamino), dvířka pak z MDF (středně tvrdá dřevovláknitá deska). Vše, včetně pracovní desky, je lakované barvou antracit. Tato koupelnová sestava je složena z pěti dílů: skříňka pod umyvadlo (51x54,8x26,6 cm), dolní skříňka se třemi zásuvkami (30x58x30 cm - obsahuje pracovní desku), dolní skříňka (30x58x30 cm), horní skříňky (30x60x27 cm) a nástavce (30x105x30 cm). Všechny skříňky je potřeba uchytit na stěnu. Umyvadlo KALIA 55 je zahrnuto v ceně. Zrcadlo však součástí není. Díly lze zakoupit jednotlivě.


Technické parametry
Barva detailně: antracit
hmotnost: 55
materiál: LTD (lamino), MDF
Místnost: koupelna
Základní barva: Šedá

Kategorie produktu: Koupelnová sestava CORAL antracit

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist