Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Konferenční židle na kolečkách ERGOSIT

Mobilní konferenční židle na kolečkách s pevným ocelovým chromovaným rámem moderního tvaru s područkami, čalouněným sedákem a opěrákem z kvalitní síťoviny. Záruka 36 měsíců!

5 687,-
4 700,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Konferenční židle na kolečkách ERGOSIT

Kvalitní, komfortní a velmi praktická konferenční židle s měkčenými područkami a pevným ocelovým rámem v chromovaném provedení, která je pro lepší manipulovatelnost vybavená kolečky. Pohodlný sedák je čalouněný kvalitní pěnou s dlouhou životností a středně vysoký opěrák je provedený v kvalitní černé síťovině.  Opěrák je pro vyšší komfort sezení vybavenmoderním patentovaným systémem DASTM (Dynamic Active Support), který umožňuje jeho naklápění a zamezuje tak strnulosti svalů při delším sezení. Možnost výběru potahové látky sedáku dle vlastního vkusu ze vzorníku při odběru více než 4 kusů. Při zakázkovém čalounění je však třeba počítat s delší dodací lhůtou. V základním provedení je sedák potažen kvalitní a velmi odolnou černou potahovou látkou (Leo). Židli je možno vodorovně stohovat a hromadně převážet (obdobně jako nákupní vozíky v supermarketech). Nosnost až 120 kg. 

Předpokládaná dlouhá životnost a vysoká užitná hodnota této židle je zřejmá i z výrobcem poskytované prodloužené záruky v délce 36 měsíců.

Technické parametry:  
Celková výška:   90 cm
Celková šířka:   57 cm
Celková hloubka:   61 cm
Výška sedáku:   47 cm
Hloubka sedáku:   44 cm
Výška opěráku:   47,5 cm
Nosnost:   120 kg
Hmotnost:   10,3 kg
Výrobce:   ANTARES a.s.
Záruka:   36 měsíců

 

 

Kategorie produktu: Konferenční židle na kolečkách ERGOSIT

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist