Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Konferenční stolek Torry, 103 cm, bílá, bílá / černá

Konferenční stolek Torry se vyznačuje exkluzivním designovým provedením. Podnož je poniklovaná a stolová deska je vyrobena z vysokotlakého laminátu, který je velmi odolný proti poškrábání a dalšímu poškození.

Základní cena: 20 490,- Kč
16 934,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
20 490,-
16 934,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 4536
Dodací lhůta uvedena u variant níže
Výrobce: Design Scandinavia

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (6)
Podrobný popis produktu Konferenční stolek Torry, 103 cm, bílá, bílá / černá

Konferenční stolek Torry se vyznačuje exkluzivním designovým provedením a maximální odolností. Podnož s trojramenným křížem je poniklovaná a stolová deska je vyrobena z vysokotlakého laminátu, který je velmi odolný proti poškrábání a dalšímu poškození. Celkový dojem dokresluje neobvyklý tvar.


Technické parametry
hloubka: 95 cm
hmotnost: 27 kg
materiál: kovová podnož broušený nikl, stolová deska HPL (vysokotlaký laminát) - bílá deska s černou hranou
šířka: 103 cm
výška: 42 cm

Varianty produktu: Konferenční stolek Torry, 103 cm, bílá, bílá / černá

Barva

Obdobné produkty k produktu Konferenční stolek Torry, 103 cm, bílá, bílá / černá

Kategorie produktu: Konferenční stolek Torry, 103 cm, bílá, bílá / černá

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist