Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Konferenční stolek TORINO 40

Konferenční stolek TORINO 40 je z nábytkové sestavy TORINO. Sestava TORINO je spojením elegance a novodobého designu.

8 240,-
6 810,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: SZY-TORI-40-D
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (9)
Podrobný popis produktu Konferenční stolek TORINO 40

Konferenční stolek TORINO 40 je z nábytkové sestavy TORINO. Sestava TORINO je spojením elegance a novodobého designu. Masivní komody, vitríny, závěsné i stojící skřínky jsou výjimečné svou kresbou přírodního olejovaného dubového dřeva. Barva zlatý dub je doplněna o detaily z ušlechtilé oceli. Spodní polička stolku je z tvrzeného skla. Čela zásuvek a dvířka jsou z masivního dřeva a korpusy jsou z velmi kvalitní dýhy. Diskrétně vsazené osvětlení skleněných poliček dává nábytku unikátní vzhled. LED osvětlení naleznete společně s dalšími prvky sektoru TORINO v naší nabídce. Nábytek se dodává v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: zlatý dub olejovaný
hloubka: 65
hmotnost: 46
materiál: dřevo / masív, přírodní dýha, kov, sklo
Místnost: dětský pokoj, jídelna, obývák
šířka: 120
výška: 39
Základní barva: Dub

Obdobné produkty k produktu Konferenční stolek TORINO 40

Kategorie produktu: Konferenční stolek TORINO 40

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist