Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Konferenční stolek teakový Orwell, 80 cm, více barev

Konferenční stolek Orwell vyrobený z recyklovaného masivního teakového dřeva. Každý ze série stolků Orwell je originálem, který už se nebude opakovat. Stolek Orwell se vám bude snadno kombinovat nejen s moderním nábytkem, ale hlavně také s nábytkem ve stylu Vintage či Shabby Chic.

Základní cena: 14 600,- Kč
12 066,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
14 600,-
12 066,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 5017
Dodací lhůta uvedena u variant níže
Výrobce: BHM Germany

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (6)
Podrobný popis produktu Konferenční stolek teakový Orwell, 80 cm, více barev

Konferenční stolek Orwell je vyrobený z recyklovaného masivního teakového dřeva, které bylo dříve použité v domech či na lodích. Každý ze série stolků Orwell je proto originálem, který už se nebude opakovat. Na výrobu tohoto stolku nemusel být pokácený ani jeden strom, čímž přispívá k ochraně životního prostředí.  Barvy v různých pastelových tónech jsou umně patinované a působí velmi odřeně a opotřebovaně. Stolek Orwell se vám proto bude snadno kombinovat nejen s moderním nábytkem, ale hlavně také s nábytkem ve stylu Vintage či Shabby Chic.


Technické parametry
hloubka: 80 cm
materiál: recyklované masivní teakové dřevo lakované různými barvami, patinováno
šířka: 80 cm
výška: 46 cm

Varianty produktu: Konferenční stolek teakový Orwell, 80 cm, více barev

Barva

Obdobné produkty k produktu Konferenční stolek teakový Orwell, 80 cm, více barev

Kategorie produktu: Konferenční stolek teakový Orwell, 80 cm, více barev

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist