Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Konferenční stolek Rosemary, bílá, bílá

Elegantní konferenční stolek, který má vyrobenou desku z bílého skla, korpus je lakovaný bílým lakem ve vysokém lesku a kovová podnož je chromovaná.

Základní cena: 11 990,- Kč
9 909,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
11 990,-
9 909,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 2168
Dodací lhůta uvedena u variant níže
Výrobce: Design Scandinavia

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (5)
Podrobný popis produktu Konferenční stolek Rosemary, bílá, bílá

Moderní a velmi elegantní konferenční stolek, který má desku stolu vyrobenou z bílého skla, korpus je lakovaný bílým lakem ve vysokém lesku a kovová podnož je chromovaná. Kombinace moderního materiálu a provedení se stane dominantou každého interiéru.


Technické parametry
hloubka: 60 cm
hmotnost: 34 kg
materiál: deska z bílého skla tl. 5 mm, korpus lakovaný bílým lakem ve vysokém lesku, kovová podnož chromovaná
šířka: 110 cm
výška: 35/55 cm

Varianty produktu: Konferenční stolek Rosemary, bílá, bílá

Barva

Obdobné produkty k produktu Konferenční stolek Rosemary, bílá, bílá

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist