Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Komoda s vitrínou PARIS P11 bílý lesk/dub Sanremo

Velmi zajímavá a krásná komoda s vitrínou PARIS 11. Nábytek se vyrábí z kvalitní MDF (středně tvrdá dřevovláknitá deska). Korpus komody je barvy dub Sanremo, dvířka jsou pak vyráběna v bílém lesku. Rozměry komody jsou 171 x 44 x 119 cm.

10 020,-
8 281,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: JRS-PAR-P11-SAB
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (3)
Podrobný popis produktu Komoda s vitrínou PARIS P11 bílý lesk/dub Sanremo

Velmi zajímavá a krásná komoda s vitrínou PARIS 11. Nábytek se vyrábí z kvalitní MDF (středně tvrdá dřevovláknitá deska). Korpus komody je barvy dub Sanremo, dvířka jsou pak vyráběna v bílém lesku. Eleganci dodává zdobení 3D efektem na čele komody a čisté linie díky bezúchtovému systému. K tomuto kusu si můžete doobjednat LED osvětlení. Komoda je dodávána v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: bílý lesk/dub Sanremo
hloubka: 44
hmotnost: 98
materiál: MDF, sklo
Místnost: jídelna, kancelář, obývák
šířka: 171
výška: 119
Základní barva: Bílá

Kategorie produktu: Komoda s vitrínou PARIS P11 bílý lesk/dub Sanremo

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist