Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Komoda s 5 zásuvkami Mixen, 98 cm, více barev

Moderní komoda Mixen je zhotoven ve skandinávském stylu, ozvláštněný retro prvky. Vybavena je pěti zásuvkamiCelý korpus a zásuvky jsou zhotoveny z velmi kvalitní MDF. Celkové rozměry komody jsou 49 x 39 x 98 cm.

Základní cena: 9 120,- Kč
7 537,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
9 120,-
7 537,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 5625
Dodací lhůta uvedena u variant níže
Výrobce: Danish style

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Komoda s 5 zásuvkami Mixen, 98 cm, více barev

Moderní komoda Mixen je zhotoven ve skandinávském stylu, ozvláštněný retro prvky. Vybavena je pěti zásuvkami, každá s jiným motivem a také odlišnými úchytkami. Celý korpus a zásuvky jsou zhotoveny z velmi kvalitní MDF (středně tvrdá dřevovláknitá deska), nožky jsou z masivního dřeva. Celá komoda je zdobena laminací s 3D efektem.


Technické parametry
hloubka: 39 cm
materiál: MDF masivní dřevo
šířka: 48 cm
výška: 98 cm

Varianty produktu: Komoda s 5 zásuvkami Mixen, 98 cm, více barev

Barva

Obdobné produkty k produktu Komoda s 5 zásuvkami Mixen, 98 cm, více barev

Komoda Poprad

Komoda Poprad
9 398,- Kč

Kategorie produktu: Komoda s 5 zásuvkami Mixen, 98 cm, více barev

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist