Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Komoda ROMERO R7 pravá

Komoda ROMERO R7 pravá je ze sektorové řady ROMERO od značkového výrobce Dolmar. Nábytek je vyroben z vysoce kvalitního lamina, které je odolné proti poškrábání. Korpus je v barvě arusha a dvířka jsou v kontrastní barvě dub canyon.

6 220,-
5 140,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: DOL-ROM-7P-AC
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (9)
Podrobný popis produktu Komoda ROMERO R7 pravá

Komoda ROMERO R7 pravá je ze sektorové řady ROMERO od značkového výrobce Dolmar. Nábytek je vyroben z vysoce kvalitního lamina, které je odolné proti poškrábání. Korpus je v barvě arusha a dvířka jsou v kontrastní barvě dub canyon. Komoda má dvě dvířka a čtyři zásuvky. Za dvířky se sklem jsou dvě skleněné poličky. Na druhou stranu za dřevěnými dvířky jsou dvě dřevěné poličky. Máte také možnost si vybrat z levého nebo pravého provedení komody. Výrazné boky a čela systému ROMERO dodají charakter každému interiéru. Nemalou pozornost přitáhnou také originální úchyty, které jsou vyrobené v kombinaci materiálů laminované dřevotřísky a plastu. Většina skříněk sestavy je v nabídce v levém i pravém provedení, takže si jednoduše můžete sestavit obývací pokoj, ložnici či kancelář podle Vašich vlastních představ. Nábytek dodáváme v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: dub canyon/ arusha
hloubka: 46
hmotnost: 58
materiál: LTD (lamino), sklo
Místnost: kancelář, ložnice, obývák
šířka: 130
výška: 114
Základní barva: Dub

Doplňkové produkty

Obdobné produkty k produktu Komoda ROMERO R7 pravá

Komoda 2D4S MILO


3 150,- Kč

Komoda Poprad


9 100,- Kč

DESJO 04 komoda


5 430,- Kč

Komoda PORTI P-48


16 620,- Kč

Komoda TO-5


11 800,- Kč

Kategorie produktu: Komoda ROMERO R7 pravá

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist