Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Komoda PORTI P-48

Komoda od výrobce Szynaka je velmi moderní. Přední strana je vyrobena z masivního dubu, korpus pak z přírodní dýhy. Komodu zdobí vzor riflování a černé sklo. 3 dvířka, jež dvě z nich jsou prosklená, jsou opatřeny kovovými úchyty. Rozměry komody jsou 180 x 42 x 90 cm.

16 620,-
13 736,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: SZY-POR-P-48
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (12)
Podrobný popis produktu Komoda PORTI P-48

Komoda od výrobce Szynaka je velmi moderní. Přední strana je vyrobena z masivního dubu, korpus pak z přírodní dýhy. Komodu zdobí vzor riflování a černé sklo. 3 dvířka, jež dvě z nich jsou prosklená, jsou opatřeny kovovými úchyty. Lze dokoupit také LED osvětlení. Jednoduchostí a elegancí se vyznačuje celá řada. Komoda je dodávána ve smontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: antický dub
Barva detailně: starověký dub
hloubka: 42
hloubka: 42
hmotnost: 68
hmotnost: 85
materiál: dřevo / masív, přírodní dýha, LTD (lamino), sklo
materiál: dřevo / masív, přírodní dýha, LTD, sklo
Místnost: jídelna, kancelář, kuchyně, obývací pokoj
Místnost: jídelna, kancelář, kuchyně, obývák
šířka: 180
šířka: 180
výška: 90
výška: 90
Základní barva: Dub
Základní barva: Dub

Kategorie produktu: Komoda PORTI P-48

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist