Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Komoda MAKASSAR NATUR - výprodej

Velmi kvalitní komoda se třemi šuplíky vyrobená z masivního palisandrového dřeva.

původní cena
29 344,- Kč
16 390,-
13 545,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Dodací lhůta do týdne - poslední 1 ks

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Komoda MAKASSAR NATUR - výprodej

Komoda MAKASSAR NATUR z masivního dřeva zaujme především svým kvalitním zpracováním a robustností. Tento produkt je vyrobený z masivního palisandrového dřeva Sheesham, u kterého se můžou vyskytnout praskliny, nerovnosti povrchu, barevné odchylky nebo drobné defekty, které jsou příznačné pro tento druh nábytku a dodávají mu jedinečný charakter. Jelikož se jedná o masivní nábytek, může se stát, že se vlivem vlhkosti mohou objevit trhliny, ovšem v případě tohoto stylu nábytku to jen umocní jeho osobitý vzhled. Každý kus nábytku je proto unikátní (fotografie jsou pouze ilustrační).


Technické parametry
barva: hnědá
materiál: masív - dřevo palisandr
šířka x hloubka x výška v cm: 145 x 44 x 75

Kategorie produktu: Komoda MAKASSAR NATUR - výprodej

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist