Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Komoda, DTD fóliovaná / MDF lakovaná, bílá, PARIS

Elegantní komoda ze sektorového systému PARIS v barvě bílá, provensálský styl.

5 690,-
4 702,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 0000149841
Dodací lhůta na dotaz

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Komoda, DTD fóliovaná / MDF lakovaná, bílá, PARIS

Elegantní sektorový systém v provensálském stylu PARIS komoda 4Z, skvělý doplněk do ložnice. Materiál / provedení: DTD fóliovaná / MDF lakovaná (ozdobné lišty), bílá barva. Rozměry (ŠxHxV): 96,2x48,5x86,9 cm. Možnost dokoupení ostatních částí sestavy. Dodáváno v demontu.


Technické parametry
barva: bílá
hmotnost: 59
materiál: DTD fóliovaná, MDF lakovaná (středně tvrdá dřevovláknina)
Místnost: ložnice, dětský pokoj
objem: 0.1012
Počet zásuvek: 5
Provedení: ozdobné lišty
Rozměry š x h x v (cm): 96,5 x 48,5 x 86,9

Kategorie produktu: Komoda, DTD fóliovaná / MDF lakovaná, bílá, PARIS

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist