Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Komoda BOSTON

Elegantní komoda BOSTON je v rustikálním duchu a působí velmi útulným dojmem. Zajímavý vzhled vyzdvihují jemné tvary a dokonalé detaily.

9 100,-
7 521,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: SIL-BOSTONK
Dodací lhůta 6-8 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Komoda BOSTON

Elegantní komoda BOSTON je v rustikálním duchu a působí velmi útulným dojmem. Zajímavý vzhled vyzdvihují jemné tvary a dokonalé detaily. Komoda je vyrobena z kvalitního malajského dřeva v barvě antická třešeň. Obsahuje pět zásuvek s kovovými úchyty. Další výrobky ze sestavy BOSTON si můžete objednat také z naší nabídky.


Technické parametry
hloubka: 45
hmotnost: 49
materiál: dřevo / masív, MDF
Místnost: ložnice
šířka: 86
výška: 100
Základní barva: Třešeň

Obdobné produkty k produktu Komoda BOSTON

Komoda 2D4S MILO


2 990,- Kč

Komoda Poprad


9 100,- Kč

Komoda TRE 03


8 330,- Kč

GIMMI G3 komoda


3 320,- Kč

DESJO 04 komoda


5 430,- Kč

Komoda PORTI P-45


15 950,- Kč

DESJO 11 komoda


6 140,- Kč

VIEVIEN 48 komoda


17 980,- Kč

Kategorie produktu: Komoda BOSTON

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist