Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Komoda bar NEVADA I N-9 dub sonoma

Moderní komoda s barem NEVADA I. Zhotovena je z kvalitní LTD (lamino) o tloušťce 16 mm, dvířka a lišty jsou pak z MDF (středně tvrdá dřevovláknitá deska) hraněné ABS (2 mm). Barevné provedení je dub sonoma. Rozměry: 141 x 45 x 127 cm.

7 605,-
6 285,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: JRS-NEV1-N9-DS
Dodací lhůta na dotaz

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (4)
Podrobný popis produktu Komoda bar NEVADA I N-9 dub sonoma

Moderní komoda s barem NEVADA I. Zhotovena je z kvalitní LTD (lamino) o tloušťce 16 mm, dvířka a lišty jsou pak z MDF (středně tvrdá dřevovláknitá deska) hraněné ABS (2 mm). Barevné provedení je dub sonoma. Komoda je vybavena čtyřmi zásuvkami a skleněnými dvířky. Za dvířkami jsou umístěny dvě skleněné poličky. Dokoupit lze také LED osvětlení, které je nejen praktické, ale také skvěle oživí celkový vzhled. Komoda má bezúchytový systém otvírání, čímž pěkně vyniknout čisté linie nábytku. Dodání je v demontovaném stavu.


Technické parametry
hloubka: 45
hmotnost: 50
materiál: LTD (lamino), MDF
Místnost: jídelna, kancelář, obývák
šířka: 141
výška: 127
Základní barva: Dub sonoma

Kategorie produktu: Komoda bar NEVADA I N-9 dub sonoma

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist