Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Komoda 2D4S BERLIN BE-01

Pěkná komoda je vybavena dvěma dvířky a čtyřmi praktickými zásuvkami. Dvířka jsou zhotovena z kvalitní MDF (středně tvrdá dřevovláknitá deska) 18 mm v bílém lesku, korpus komody je bílý. Celkové rozměry komody jsou 135 x 43 x 87 cm.

8 510,-
7 033,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: HOF-BER-BE-01
Dodací lhůta 6-8 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (4)
Podrobný popis produktu Komoda 2D4S BERLIN BE-01

Pěkná komoda je vybavena dvěma dvířky a čtyřmi praktickými zásuvkami. Dvířka jsou zhotovena z kvalitní MDF (středně tvrdá dřevovláknitá deska) 18 mm v bílém lesku, korpus komody je bílý. Vrchní deska je rovněž z MDF 32 mm v barevném provedení dub Craft. Dvířka a zásuvky jsou vybaveny tichými pojezdy a kovovými úchytkami. Nábytek je dodáván v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: bílý lesk/bílá/dub Craft
hloubka: 43
hmotnost: 67
materiál: LTD (lamino), MDF
Místnost: dětský pokoj, kancelář, ložnice, obývák, předsíň
šířka: 135
výška: 87
Základní barva: Bílá

Kategorie produktu: Komoda 2D4S BERLIN BE-01

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist