Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Kombinovaná skříň / komoda Carny, 160 cm, akát

Zajímavá kombinovaná skříň Carny je velmi prostorná. Zhotovena je z akátového dřeva, které má zajímavou kresbu a tím oživí každý interiér. Celkové rozměry - 160 x 45 x 84 cm.

Základní cena: 35 533,- Kč
29 366,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
35 533,-
29 366,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 6490
Dodací lhůta uvedena u variant níže
Výrobce: Design Scandinavia

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (6)
Podrobný popis produktu Kombinovaná skříň / komoda Carny, 160 cm, akát

Zajímavá kombinovaná skříň Carny je velmi prostorná, vybavena dvěmi dvířkami a třema zásuvkama. Zhotovena je z akátového dřeva, které má zajímavou kresbu a tím oživí každý interiér. Kování a podnož skříně jsou pak kovové. Skříň je vhodná do kuchyně nebo také do ložnice. 


Technické parametry
hloubka: 45 cm
hmotnost: 57 kg
materiál: akátové dřevo ošetřené olejem úchytky a podnož z kovu lakovaného černým matným lakem
šířka: 160 cm
výška: 84 cm

Varianty produktu: Kombinovaná skříň / komoda Carny, 160 cm, akát

Barva

Obdobné produkty k produktu Kombinovaná skříň / komoda Carny, 160 cm, akát

Kategorie produktu: Kombinovaná skříň / komoda Carny, 160 cm, akát

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist