Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Kancelářský stůl ISTRA 120x80 cm

Kancelářský stůl o rozměrech 120x80 cm ve dvou barevných variantách. Stůl má lakovanou ocelovou podnož.

Základní cena: 2 687,- Kč
2 221,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení stolu Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
2 687,-
2 221,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Kancelářský stůl ISTRA 120x80 cm

Kancelářský stůl o rozměrech 120x80 cm je vhodný nejen do kanceláří či pracoven, ale lze jej využít například také jako stůl jídelní. Na výběr jsou dvě barevné varianty: nohy šedé/deska šedá nebo nohy antracit/deska přírodní buk. Stůl má lakovanou ocelovou podnož. Deska stolu má tloušťku 25 mm a je opatřena ABS hranami. Záruka 36 měsíců. Stůl je dostupný také v rozměrech 120x60 a 160x80 cm, viz. obdobné produkty.


Technické parametry
rozměr v cm: 120x80
Tloušťka stolové desky (mm): 25
výška v cm: 75

Varianty produktu: Kancelářský stůl ISTRA 120x80 cm

Vyberte si barevné provedení stolu
Antracit / přírodní buk

Světle šedá / světle šedá

Obdobné produkty k produktu Kancelářský stůl ISTRA 120x80 cm

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist