Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Kancelářský kontejner HOBIS K 23 80 cm

Kancelářský kontejner HOBIS od českého výrobce, vyrobený z kvalitní laminované dřevotřísky. Nadstandartní záruka 5 let.

Základní cena: 5 080,- Kč
4 198,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení desky Bez příplatku Změnit variantu
  Vyberete si provedení lét u dřeva Bez příplatku Změnit variantu
  Vyberte si provedení úchytů Bez příplatku Změnit variantu
  Vyberte si barevné provedení korpusu Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
5 080,-
4 198,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: K 23 80
Dodací lhůta 1 - 2 týdny

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (8)
Podrobný popis produktu Kancelářský kontejner HOBIS K 23 80 cm

Kontejnery jsou vyrobeny z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 18 mm, horní díl korpusu je z desky o tloušťce 25 mm. Zásuvky jsou vyrobeny z odolného plastu. Všechny hrany jsou opatřeny ABS hranou, která má dlouhou životnost a chrání laminovanou dřevotřísku před poškozením. Konstrukce kontejnerů splňuje vysoké nároky na kvalitu a ergonomii (ČSN EN 527–1) a odpovídají tak normám ČSN EN 527–2, ČSN EN 527–3, ČSN 910001 a ČSN 910100, navíc má hygienické certifikáty, certifikáty pevnosti a v neposlední řadě certifikát Ekologicky šetrný výrobek. Bezpečnost zajišťují zámky s centrálním zamykáním, když uzamknete jednu zásuvku, současně tak uzamknete i všechny ostatní. Usazením kontejneru na sokl dorovnáte výšku na úroveň stolu, tím se zvětší pracovní plocha stolu. Vrchní zásuvky obsahují praktický organizér a prostorové dělící příčky. Tyto doplňky můžete dokoupit i samostatně. Integrovaný systém STOP-CONTROL v uzamykacím mechanismu brání převrhnutí kontejneru nebo skřípnutí rukou. Systém zajišťuje, že při otevření jedné zásuvky se ostatní zásuvky automaticky zablokují. Pozor! U ekonomického modelu K 23 systém STOP-CONTROL ani zámek není.

Laminovaná dřevotříska je v nabídce v barvách višeň, třešeň, ořech, olše, kalvados, buk, akát a šedá. Kontejner může být jednobarevný, druhou možností je kontejner s šedým korpusem. Dále jsou na výběr léta dřeva, podélná nebo napříč. Ukázky barevných variant jsou ve fotogalerii.

Na přání je možná i zakázková výroba atypického nábytku na míru, dodací lhůta je 2-3 týdny.

Návod k montáži


Technické parametry
hloubka v cm: 80
hmotnost v kg: 29,8
šířka v cm: 40
výška v cm: 60

Varianty produktu: Kancelářský kontejner HOBIS K 23 80 cm

Vyberte si barevné provedení desky
šedá

višeň

třešeň

ořech

olše

kalvados

buk

akát

Vyberete si provedení lét u dřeva
Vyberte si provedení úchytů
UCO černý

USN hobis

USN hranatý

Vyberte si barevné provedení korpusu
šedá - korpus

třešeň - korpus

Kategorie produktu: Kancelářský kontejner HOBIS K 23 80 cm

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist