Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Kancelářské křeslo XL - béžová - výprodej

Komfortní kancelářské křeslo XL čalouněné ekologickou kůží v béžové barvě. Houpací mechanika s nastavením tuhosti.

původní cena
5 409,- Kč
3 990,-
3 298,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Dodací lhůta do týdne - poslední 1 ks

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Kancelářské křeslo XL - béžová - výprodej

Komfortní kancelářské křeslo XL je velmi pohodlné a bohatě čalouněné s ergonomicky tvarovaným zádovým opěrákem. Křeslo je čalouněné do jemné, ale pevné ekologické kůže s područkami z leštěného hliníku. Dotekové části jsou ve stejném materiálu jako celé křeslo. Křeslo má houpací mechaniku s možností nastavení tuhosti houpání a plynulé nastavení výšky plynovým pístem. Elegantní kříž je z leštěného hliníku a kolečka jsou určena na měkké podlahy.

Fotografie je ilustrační, barevné provedení křesla naleznete v doplňující fotografii.


Technické parametry
barva: hnědá
nosnost v kg: 120
šířka x hloubka x výška v cm: 50 x 55 x 118-125
výška sedu v cm: 47-54

Obdobné produkty k produktu Kancelářské křeslo XL - béžová - výprodej

Kategorie produktu: Kancelářské křeslo XL - béžová - výprodej

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist