Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Kancelářské křeslo W-62

Elegantní kancelářské křeslo W-62 s područkami zaručí luxusní posezení díky vysoké fukčnosti a pohodlnému tvarování opěrky.

Základní cena: 2 650,- Kč
2 190,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si kolečka nebo kluzáky 0,- Změnit variantu
změnit varianty
2 650,-
2 190,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: W-62
Dodací lhůta 2-3 týdny

Zeptejte se nás
Podrobný popis produktu Kancelářské křeslo W-62

Kvalitní kancelářská křeslo W-62 s područkami a dekorativními prvky z chromu je vhodné nejen do kanceláří, ale i domácích pracoven. Židle je zhotovena z pružné látky MESH černé barvy. Díky plynovému pístu lze u židle nastavit Vámi požadovanou výšku. Židle je vybavena chromovým křížem s kolečky a houpacím mechanismem s aretací. Zdravé posezení zajistí vysoká opěrka se stavitelnou podložkou v oblasti bederní páteře a krční opěrkou. Židle W-62 je dodávána v kartonové krabici v demontovaném stavu.


Technické parametry
barva: černá
hmotnost v kg: 15
nosnost v kg: 120
šířka sedáku v cm: 49
výška sedu v cm: 49 - 60
výška v cm: 113 - 123

Varianty produktu: Kancelářské křeslo W-62

Vyberte si kolečka nebo kluzáky
Kluzáky

Standard

Pogumovaná

Obdobné produkty k produktu Kancelářské křeslo W-62

Alfa 790 - křeslo


14 508,- Kč

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist