Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Kancelářské křeslo SONATA

Kancelářské křeslo s vysokým opěrákem s aretací v základní pozici. Nosnost 100 kg.

2 594,-
2 144,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Podrobný popis produktu Kancelářské křeslo SONATA

SONATA je pracovní kancelářské křeslo s vysokým opěrákem. Houpací mechanismus s aretací v základní pozici a nastavení síly protiváhy. Vyrábí se z moderního potahového materiálu - koženky a prodyšné síťoviny v černé barvě. Ocelová chromovaná báze. Plastové područky.

 Nosnost 100 kg.

 

Technické parametry:
  Celková výška: 102 - 111,5 cm
  Celková šířka: 60 cm
  Celková hloubka: 73 cm
  Výška sedáku: 47 - 56,5 cm
  Hloubka sedáku: 49 cm
  Výška opěráku: 60 cm
  Nosnost: 100 kg
  Hmotnost: 15,5 kg
  Výrobce: ANTARES a.s.
  Záruka: 24 měsíců

Obdobné produkty k produktu Kancelářské křeslo SONATA

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist