Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Kancelářské křeslo Lucida

Elegantní kancelářské křeslo, sedák i opěrák jsou čalouněny syntetickou kůží a kříž je chromovaný. Máme pro Vás v nabídce dvě barevné kombinace.

Základní cena: 3 000,- Kč
1 357,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
3 000,-
1 357,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 3853
Dodací lhůta uvedena u variant níže
Výrobce: BHM Germany

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Kancelářské křeslo Lucida

Perfektní kancelářské křeslo, které se postará o Vaše pohodlí v domácí pracovně či kanceláři. Toto křeslo má opěradlo i sedák vyrobeno ze syntetické prošívané kůže, kovové područky, které jsou z části potaženy také syntetickou kůží a chromovaný kříž s černými plastovými kolečky, díky kterým se židle stane praktická a dobře přemístitelná. Na výběr máme barvu černou a krémovou.


Technické parametry
hloubka: 46 cm
hloubka sedu: 39 cm
hmotnost: 10 kg
materiál: syntetická kůže prošívaná kovové područky a kříž chromované černá plastová kolečka
nosnost: max. 120 kg
šířka: 54 cm
šířka sedu: 45 cm
výška: 76 - 86 cm
výška sedu: 48 - 58 cm

Varianty produktu: Kancelářské křeslo Lucida

Barva

Obdobné produkty k produktu Kancelářské křeslo Lucida

Křeslo TINA ALU


6 413,- Kč

Křeslo TINA


6 413,- Kč

Alfa 790 - křeslo


14 508,- Kč

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist