Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Kancelářské křeslo FLIN - černé

Kancelářské křeslo FLIN čalouněné ekologickou kůží v černé barvě.

4 090,-
3 380,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 402000
Dodací lhůta do 3 dnů

Zeptejte se nás
Podrobný popis produktu Kancelářské křeslo FLIN - černé

Kancelářské křeslo FLIN je čalouněné do pevné, ale jemné ekologické kůže. Područky jsou plastové a jsou šroubované do sedáku a opěráku. Ekologická kůže je velmi dobře udržovatelná a prodyšná. Houpací mechanika má možnost nastavení tuhosti houpání s aretací v základní poloze. Křeslo má plynulé nastavení výšky plynovým pístem s elegantním kovovým chromovaným křížem s kolečky na tvrdé i měkké podlahy o průměru 50 mm.


Technické parametry
Barva čalounění: Černá
Materiál potahu: kůže
Nosnost (kg): 120
Područky: Ano
Typ mechaniky: houpací mechanika

Obdobné produkty k produktu Kancelářské křeslo FLIN - černé

Alfa 790 - křeslo


14 508,- Kč

Kategorie produktu: Kancelářské křeslo FLIN - černé

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist