Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Kancelářské křeslo 2438-16 MAXIMA II

Naprosto dokonalé robustní křeslo. Vhodné pro třísměnný provoz. Nosnost 159 kg. Záruka 60 měsíců.

48 940,-
40 446,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 2438-16 MAXIMA II
Dodací lhůta 21 dní

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Kancelářské křeslo 2438-16 MAXIMA II

Křeslo MAXIMA II je konstruováno pro ta nejnáročnější prostředí s intenzivním třísměnným provozem. Vhodné pro použití ve více směnném a intenzivním provozu. Křeslo s vysokým opěrákem. Díky své výjimečné konstrukce z ocelových profilů, 26" základnou pro velké zatížení a krytými dvojitými kolečky, které zajištující dlouhodobé pohodlí.

Perma-Mesh je závěsná konstrukce sedačky s vhodně tvarovanou opěrkou i sedačkou, zhotovená ze studené pěny, což dodává křeslu výjimeční komfort. Synchronní mechanismus s 5-ti násobnou aretací a nastavení síly protiváhy podle tělesné hmotnosti uživatele. Možnost pneumatické nastavení výšky sedačky. Lehce ovladatelné nastavení výšky opěrky exklusivním systémem up-down v 7-mi pozicích. Snímatelná sedačka z hygienických důvodů, může být měněna s operátorem. Nastavení hloubky sezení vratným mechanismem a pružinou, nastavení rozpětí područek s měkkou polyuretanovou dotykovou pěnou. Možnost vodorovného nastavení područek až o 4,5 cm směrem ven pro poskytnutí místa navíc a dále je možné vodorovným posunutím měnit hloubku sezení. V tomhle modelu se sedí pohodlně lidem různých výšek, včetně vysokých a silných.

Doporučený materiál Presidio je potah s nešpinící teflonovou úpravou, ohnivzdorný a jeho atest vykazuje odolnost 500 000 cyklických otěrů. 

Garantovaná nosnost 159 kg a záruka v třísměnném provozu 5 let.

 

Technické parametry:
  Celková výška: 122 - 133 cm
  Celková šířka: 69 cm
  Celková hloubka: 70 cm
  Výška sedáku: 42 - 53 cm
  Hloubka sedáku: 54 cm
  Výška opěráku: 87 cm
  Nosnost: 159 kg
  Hmotnost:  34,32  kg
  Výrobce: ANTARES a.s.
  Záruka: 60 měsíců

Obdobné produkty k produktu Kancelářské křeslo 2438-16 MAXIMA II

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist