Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Kancelářské křeslo 2424 CONCORDE

Naprosto dokonalé robustní křeslo. Vhodné pro třísměnný provoz. Nosnost 159 kg. Záruka 60 měsíců.

54 853,-
45 333,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 2424 CONCORDE
Dodací lhůta 21 dní

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Kancelářské křeslo 2424 CONCORDE

CONCORDE 24-HR je konstruováno pro ta nejnáročnější prostředí s intenzivním třísměnným používáním. CONCORDE překračuje normy a standardy testování na zatížení a opotřebení. Vhodné pro použití ve více směnném a intenzivním provozu. Křeslo s vysokým opěrákem. Díky své výjimečné konstrukci z ocelových profilů je určeno pro náročné prostředí. 

Perma-Mesh je závěsná konstrukce sedačky s vhodně tvarovanou opěrkou i sedačkou, zhotovená ze studené pěny, což dodává křeslu výjimeční komfort. Synchronní mechanismus s 5-ti násobnou aretací a nastavením síly protiváhy podle tělesné hmotnosti uživatele. Možnost pneumatického nastavení výšky sedačky. Ovládání ergonomicky umístěními tlačítky v područkách. Lehce ovladatelné nastavení výšky opěrky exklusivním systémem up-down v 7-mi pozicích. Snímatelná sedačka z hygienických důvodů, může být měněna s operátorem. Nastavení hloubky sezení vratným mechanismem a pružinou, nastavení rozpětí područek s měkkou polyuretanovou dotykovou pěnou.

Doporučený materiál Presidio je potah s nešpinící teflonovou úpravou, ohnivzdorný a jeho atest vykazuje odolnost 500 000 cyklických otěrů.  CONCORD je vybaven snímatelným potahem pro praní při 40°C. K dodání ve více barvách potahu, dle vzorníku.

Garantovaná nosnost 159 kg a záruka v třísměnném provozu 5 let.

Technické parametry:
  Celková výška: 119 - 138 cm
  Celková šířka: 69 cm
  Celková hloubka: 73 cm
  Výška sedáku: 46 - 56 cm
  Hloubka sedáku: 49 -53 cm
  Výška opěráku: 79cm
  Nosnost: 159 kg
  Hmotnost:  31,8 kg
  Výrobce: ANTARES a.s.
  Záruka: 60 měsíců

Obdobné produkty k produktu Kancelářské křeslo 2424 CONCORDE

Alfa 790 - křeslo


14 508,- Kč

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist