Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Kancelářská židle SYN FLUTE

Kancelářská židle SYN FLUTE s područkami od výrobce Office Pro. Výběr ze čtyř barev.

Základní cena: 3 954,- Kč
3 268,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení opěráku židle Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
3 954,-
3 268,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Kancelářská židle SYN FLUTE

Základní varianta židle SYN FLUTE je řešení, které zaručuje kvalitní sezení za nízkou cenu. Stabilita a ergonomie je zajištěna synchronním mechanismem, kterým měníte polohu sedáku a opěráku zároveň, můžete je zafixovat v pěti polohách. Výšku sedáku přizpůsobíte své postavě přímo na míru, a zajistíte tím správné podepření nohou. Nastavením síly protiváhy podle své hmotnosti zabezpečíte opěrák proti nečekanému zhoupnutí. Opěrák lze výškově nastavit pomocí systému step by step. Nosnost židle je 120 kg.


Technické parametry
hloubka v cm: 47
hmotnost v kg: 16,5
nosnost v kg: 120
šířka v cm: 66/51
výška v cm: 117-126

Varianty produktu: Kancelářská židle SYN FLUTE

Vyberte si barevné provedení opěráku židle

Dora

šedá

modrá

červená

černá

Kategorie produktu: Kancelářská židle SYN FLUTE

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist