Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Kancelářská židle MISSOURI

Lehká a pohodlná kancelářská židle s vysokým opěrákem ze síťoviny, ocelovým chromovaným rámem, leštěnou aluminiovou bází a kolečky s gumovou obručí pro všechny povrchy. Záruka 36 měsíců!

5 015,-
4 145,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Podrobný popis produktu Kancelářská židle MISSOURI

Velice lehká a přitom komfortní kancelářská židle s vysokým opěrákem vyplněným černou síťovinou. Dvojitý ocelový, ergonomicky tvarovaný chromovaný rám, spolu s pevnou aluminiovou leštěnou bází, zaručuje této židli nosnost až do 120 kg, ale současně i dokonalý a atraktivní design, podtržený černou barvou síťoviny i látky sedáku. Dotykové plochy područek jsou také opatřeny černým čalouněním. Pro komfortní sezení je židle vybavena moderním typem houpacího mechanismu Multiblok s předsunutou osou houpání o 160 mm. Židle je již v základním provedení opatřena kolečky s gumovou obručí, která se dokonale odvalují a nepoškodí žádný povrch.

O vysoké kvalitě provedení této jedinečné kancelářské židle Vás může přesvědčit i výrobcem poskytovaná prodloužená záruka v délce 36 měsíců.

 

Technické parametry:

 

Celková výška

107,5 - 115,5 cm

Výška sedáku

45,5 – 53,5 cm

Hloubka sedáku

46,5 cm

Šířka židle

65 cm

Hloubka židle

69 cm

Nosnost

120 kg

Hmotnost

13,7 kg

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist