Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Kancelářská židle FIGO s područkami, permanentní kontakt, zelená

Pohodlná kancelářská židle s područkami a permanentní mechanikou pohybu v barevném provedení zeleném.

3 473,-
2 870,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Podrobný popis produktu Kancelářská židle FIGO s područkami, permanentní kontakt, zelená

Pohodlná kancelářská židle s područkami a permanentní mechanikou pohybu v barevném provedení zeleném. Židle má nastavení úhlu sedáku a opěráku. Pětinásobná aperace, eliminuje postižení vyvolané opakovanými pohyby malého rozsahu při práci s počítačem a současně předchází trvalému statickému napětí svalů častou změnou polohy těla aktivním posedem při práci s počítačem. Židle má nastavení tuhosti mechanismu podle tělesné hmotnosti uživatele. Složení židle je z robustního čalounění a plastového kříže. Kolečka jsou s větším průměrem 65 mm. Tuto židli nabízíme v několika barevných provedeních. Nosnost je 120 kg.


Technické parametry
Barva čalounění: zelená
Materiál potahu: látka
Nosnost (kg): 120
Područky: Ano
Typ mechaniky: permanentní kontakt

Obdobné produkty k produktu Kancelářská židle FIGO s područkami, permanentní kontakt, zelená

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist